ترفند هایی برای کوچک کردن بینی

مدیر سایت
5 خرداد, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
کوچک کردن بینی

ترفند هایی برای کوچک

نشان دادن بینی

سبدلند:

کوچک کردن بینی: شکل صورت افراد به حد زیادی به بینی که در مرکز صورت قرار دارد وابسته است. ولی مشکل اغلب افراد این است که علاوه بر اندازه بزرگ بینی، شکل بینی‌شان نیز دارای نقایصی است. برخی از تمرین‌های طبیعی وجود دارند که باعث می شوند بینی شما کوچکتر شود. شما همچنین می‌توانید آرایش را با استفاده از یک روش ساده انجام دهید، تا بینی خود را کوچک کنید. همراه با ورزش و آرایش، برخی از دستور العمل های طبیعی نیز هستند که به کوچک کردن بینی شما کمک می‌کنند. بینی تیز و کوچک، نماد زیبایی است. شما می‌توانید شکل بینی را با روش‌های ساده و آسان تغییر دهید. با سبد لند همراه باشید.

کاهش اندازه بینی با ورزش

برخی از تمرینات ساده که بینی شما را کوچک‌تر می‌کند. این تمرینات ساده را می‌توانید در زمان‌های کوتاهی انجام دهید:

تمرین اول: با استفاده از تنفس

از انگشت اشاره برای فشردن پره‌های بینی استفاده کنید. سعی کنید با قدرت نفس بکشید. برای نتیجه گیری بهتر روی قسمت‌های پایینی فشار بیشتری وارد کنید. با افزایش فشار، ریتم تنفس را آهسته تر نمایید. این تمرین را به اندازه 10 بار نفس کشیدن انجام دهید. افزایش سن، تغییرات زیادی در چهره ایجاد می‌کند. این تغییرات بر روی پوست و غضروف بینی نیز تاثیرگذار است. تمرین بعدی از افتادگی و تغییر فرم بینی در زمان کهنسالی جلوگیری می‌نماید.

کوچک کردن بینی

تمرین دوم: گرفتن نوک بینی

نوک بینی را با دو انگشت اشاره و شست بگیرید. به آرامی آن را به سمت بالا بکشید. حالا سعی کنید نوک بینی را رو به پایین فشار دهید و انرژی معکوس وارد نمایید. این کار را می‌توانید با یک انگشت و از طرف پایین نوک بینی نیز انجام دهید. این کار را چندین بار در روز تکرار کنید.

کوچک کردن بینی

تمرین سوم: کوچک کردن بینی با استفاده از ماساژ

بخش‌های مختلف بینی را ماساژ دهید. این کار را از پل بینی شروع کنید. از بالای پل بینی رو به پایین به آهستگی و در یک خط مستقیم بینی را ماساژ دهید. همچنین این ماساژ را از کناره بینی هم انجام دهید. برای نتیجه گیری بهتر 5 دقیقه ماساژ نیاز است.

کوچک کردن بینی

کانتورینگ بینی

منظور از کانتورینگ بینی، انجام چند ترفند آرایشی ساده است. این ترفند‌ها به کوچک کردن بینی شما بدون عمل جراحی کمک می‌کنند.کوچک کردن بینی

از یک برنزر که دو شماره تیره‌تر از رنگ پوستتان است به دو طرف تیغه بینی و کمی به زیر آن بکشید.

از یک هایلایتر مات برای نوک بینی و تیغه استفاده کنید. تا نازک‌تر به نظر برسد و توجه را به خود جلب کند.

از یک بلندر یا پد استفاده کنید و به خوبی مواد فوق را روی سطح پوست ثابت کنید. ممکن است نیاز به تمرین داشته باشید ولی روش میک‌آپ بینی بسیار محبوب و کاربردی

است.

توسط:اسماء عفیف منبع:artisaclinin

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.